[mkd_separator type=”with-icon” animate=”yes” color=”#ffffff” border_style=”solid” width=”10%” top_margin=”0″ bottom_margin=”0″ custom_icon=”235″][mkd_counter type=”random” show_icon=”no” position=”center” font_weight=”” font_size=”140″ padding_bottom=”0″ currency=”Polat Arabuluculuk”][mkd_separator type=”full-width” color=”rgba(255,255,255,0.01)” top_margin=”-15″ bottom_margin=”0″][mkd_custom_font custom_font_tag=”h5″ font_size=”70″ line_height=”75″ font_weight=”400″ content_custom_font=”Av. Metin Polat” color=”#ffffff”]
[mkd_separator type=”with-icon” animate=”yes” color=”#c18f59″ width=”12%” bottom_margin=”25″ custom_icon=”165″]

Hakkımızda

Av. Metin Polat çeşitli hukuk bürolarında çalıştıktan sonra 2010 yılında kendi bürosunu kurmuştur. Daha önceki çalıştığı bürolardaki deneyimini bürosuna aktaran Av. Metin Polat çeşitli kesimlerden yerli ve yabancı müvekkillerine Kayseri’de hizmet vermektedir. Polat Arabuluculuk ve Avukatlık Bürosu olarak faaliyet gösteren ve 2000’i aşkın müvekkile hizmet veren büromuz, özellikle İcra İflas Hukuku alanında yoğun olarak çalışmakta olup ayrıca Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Usul Hukuku ve Medeni Hukuk’un Miras Hukuku ve Aile Hukuku branşlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Polat Arabuluculuk ve Avukatlık Bürosu sizler sayesinde her geçen gün büyüyen ve güçlenen yapısı ile Türkiye genelinde vatandaşların haklarına kavuşmasında, bilinçlenmesinde önemli katkılar sağlamaktadır. Yaptığımız bu katkıları, sosyal sorumluluk bilinci ile yerine getirmekte ve yurttaşlarımızın haklarını almasını sağlamak konusunda önemli bir misyon yüklenmiş ve bunu başarmış durumdayız. Büromuz yurtiçi ve yurtdışından müvekkillerimize kapsamlı ve müvekkil odaklı hizmet vermektedir. Özellikle Avrupa olmak üzere diğer uluslararası bürolarla yakın işbirliğimiz tüm uluslararası işlemlerde müvekkillerimize danışma hizmetleri verebilmekteyiz. Ekibimizin tamamı İngilizce’yi akıcı olarak konuşmakta olup Fransızca ve İtalyanca dillerine hakim avukatlar da ekibimizin içerisinde yer almaktadır. Büromuz lojistik, hızlı tüketim malları, ilaç, eğlence, güvenlik, telekomünikasyon ve medya başta olmak üzere sektörlerinde pazar lideri olan çeşitli müvekkillere hukuki hizmet sunmaktadır.

 

Birebir iletişim, firmamız için “hukuki danışmanlık hizmeti” vermenin olmazsa olmaz koşuludur.

 

Polat Arabuluculuk ve Avukatlık Bürosu, kurulduğu günden bu yana kendisi de bir “ailenin” fertlerinden meydana gelmiş olması sebebi ile müvekkillerini de bu aile yapısı içine kabul eden, müvekkillerinin önceliklerini bu bağlamda öncelik kabul eden, aile olmanın verdiği bağlılık ve vefa duygusu ile kurumsal ve profesyonel bir yapıyı aynı potada eritmiş bir bütündür. Polat Arabuluculuk ve Avukatlık Bürosu Bürosu tüm gücü ile birlikte bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada her zaman yanınızda olmaya devam edecektir. Bizlere güvendiğiniz ve inandığınız için teşekkür ederiz.

[mkd_blog_list type=”minimal” order_by=”title” order=”ASC”]
[mkd_testimonials category=”homepages-testimonials” number=”15″ show_author=”yes” show_position=”yes”]